KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Firmamız 1985 yılında 250 m2’lik bir alanda  kurulmuş olup, 1997 yılında 1.250 m2’de, 2006 yılından beridir de 2.500 m2’lik bir alanda Kayseri-Ankara yolunda Cam İşleme Makinaları sektöründe tecrübeli, genç ve dinamik kadrosuyla faaliyetini sürdürmektedir.

Gelişen teknoloji ve sürdürülebilir kalkınma anlayışıyla cam işleme makinalarına ESEN MAKİNA kalitesini sunarak fark yaratmaya devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana faaliyet gösterdiği sektörde girişimci ve yenilikçi yapısıyla, başarılı ve öncü çalışmalar sergileyerek sektörde söz sahibi olup, müşteri memnuniyetini, tam anlamıyla müşterinin dili olarak, Ar-Ge ve Satış ve Pazarlama departmanlarına yansıtarak etkili ve kaliteli olmayı her zaman başarmıştır.

Yurtiçi ve yurtdışı satışlarıyla dünya standartlarındaki ürün kalitesini ve etkin hizmeti sağlayarak, ergonomi, iş sağlığı ve güvenliğine dikkat ederek üretilen ürünlerin hızı, kullanım uygunluğu ve müşteriye değer katan birçok özellikle beraber ürün portföyünü genişletmeye devam etmektedir.

 

MİSYONUMUZ

Satış, sevkiyat ve satış sonrası hizmet kalitelerinden taviz vermeden, uygun maliyetli ve yüksek performanslı ürünlerimizi,  yurtiçindeki ve yurtdışındaki müşterilerimize en hızlı şekilde ulaştırmaktır.

 

VİZYONUMUZ

Cam işleme makinalarında çok yönlü teknolojiyi kullanarak karlılıkla gelişmeyi ve kararlılıkla büyümeyi sürekli kılmaktır.